Szkolenia otwarte

Linux w Systemach Embedded (WAW) 4 dni Zapytaj. 3850PLN (dla zgłoszeń na 30 dni przed terminem szkolenia - cena promocyjna 3130PLN)
Linux Device Drivers Development (WAW) 4 dni Zapytaj. 3390PLN (dla zgłoszeń na 30 dni przed terminem szkolenia - cena promocyjna 2950PLN)
Yocto w Systemach Embedded (WAW) 3 dni Zapytaj. 3150PLN
Linux Advanced Debugging Tools 3 dni Na zamówienie. 2950PLN
Real-Time Linux w zastosowaniach przemysłowych 4 dni Na zamówienie. 3390PLN
QT w Systemach Embedded 4 dni Na zamówienie. 2900PLN (w cenie zestaw deweloperski z ekranem dotykowym 7")

Wszystkie ceny - netto (bez VAT). Dla osób indywidualnych - pokrywamy VAT.

Jak zapisać się na szkolenie?

Aby zapytać o ofertę, najbliższy termin szkolenia a także zapisać się na kurs, prosimy skontaktować sie z nami przez e-mail lub formularz kontaktowy.

Rezerwacja miejsca na szkoleniu otwartym następuje po odesłaniu do nas wypełnionego formularza zgłoszeniowego (otrzymasz go od nas mailem).

Informacje dodatkowe

Sesje szkoleniowe otwrte dla wszystkich to najlepsze rozwiązanie dla indywidualnych uczestników (hobbystów) a także firm zainteresowanych wysłaniem na szkolenie niewielkiej grupy osób. Zajęcia odbywają się w grupach około 8 osób. Każdy uczestnik pracuje indywidualnie na własnym stanowisku.

Cena zawiera:

Nie zapewniamy zakwaterowania ani dodatkowego wyżywienia.

Cena promocyjna obowiązuje:

W rzadkich przypadkach, możemy być zmuszeni do odwołania szkolenia. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najwcześniej poinformować zapisanych uczestników.

Wymagania wstępne. Czy dam sobie radę? Czy mogę korzystać z własnego komputera? - zobacz: Często zadawane pytania.

Szkolenia dla grup, konsultacje

Szkolenia na zamówienie

Trener może przyjechać do firmy, jeżeli zapewni ona odpowiednią infrastrukturę: (salę szkoleniową, projektor, komputery dla uczestników).

Program szkolenia oraz zestaw deweloperski, mogą zostać dostosowane do potrzeb grupy.

Koszt szkolenia zamkniętego nie zależy od ilości uczestników. Zmienia się tylko koszt zestawów deweloperskich. Aby jednak zapewnić jak najlepszą jakość szkolenia, ograniczamy ilość stanowisk komputerowych do 12 na grupe.

Zapraszamy do kontaktu »